Strona głównaAktualności

Aktualności

20.11.2017

DR CHRISTIAN SCHNELL: RYNEK MOCY NIE BĘDZIE WSZECHMOGĄCY

Jeśli chodzi o nowe elektrownie węglowe to według obecnych regulacji, które są jeszcze dyskutowane na poziomie unijnym, dostają one wsparcie z rynku mocy do 2034 roku, a jeśli chodzi o istniejące elektrownie węglowe to do 2027 roku – informuje dr Christian Schnell, wiceprezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Sektora Energii.

więcej
01.09.2017

DR CHRISTIAN SCHNELL PANELISTĄ NA XXVII FORUM EKONOMICZNYM W KRYNICY

Dr Christian Schnell będzie panelistą XXVII Forum Ekonomicznego odbywającego się w dniach 5 – 7 września 2017 roku w Krynicy – Zdrój.

więcej
18.08.2017

DR CHRISTIAN SCHNELL: PAKIET ZIMOWY? KONKLUZJE BAT TO PRAWDZIWA REWOLUCJA DLA ENERGETYKI W POLSCE

Polityka Unii Europejskiej w celu trwałego ograniczania emisji zanieczyszczeń i przechodzeniu na gospodarkę nisko- i zeroemisyjną zmusza do znaczących zmian w miksie energetycznym już na początku następnej dekady tj. od września 2021 roku – z powodu ograniczeń emisji dwutlenku siarki, tlenku azotu, rtęci i pyłów na podstawie tzw. konkluzji BAT 2020, pisze dr Christian Schnell, radca prawny, ekspert Instytutu Jagiellońskiego.

więcej
29.05.2017

Przewodnik Inwestycyjny PONTES

Grupa PONTES przygotowała dla Państwa przewodnik inwestycyjny na wiosnę 2017 roku

więcej
04.05.2017

Dr Christian Schnell prelegentem na targach Hannover Messe

W dniu 27 kwietnia 2017 roku Dr Christian Schnell prelegentem na targach Hannover Messe na forum Industrial Suppliers. Tematem prelekcji była przyszłość miksu energetycznego w Polsce.

więcej
Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.
Nie pokazuj więcej