Strona głównaAktualności

Aktualności

28.04.2017

Dr Christian Schnell prelegentem ECOFYS

W dniach 4 i 19 kwietnia 2017 roku dr Christian Schnell, partener kancelarii Solivan PONTES, uczestniczył w prowadzeniu warsztatów dla parlamentarzystów i ekspertów sektora energetycznego poświęconych transformacji energetycznej w Niemczech i w Polsce.

więcej
07.11.2016

SOLIVAN nominowany w konkursie CIJ Awards Poland 2016

Pragniemy poinformować, że kancelaria Solivan otrzymała nominację w kategorii Kancelaria Roku w konkursie CIJ Awards Poland 2016.

więcej
21.10.2016

Dr Christian Schnell prelegentem na 5. Forum Biogazu

Podczas Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland 2016 Dr Christian Schnell, partner kancelarii Solivan, wziął udział w 5. Forum Biogazu

więcej
21.10.2016

Dr Christian Schnell prelegentem na 1. Międzynarodowym Kongresie: Magazynowanie Energii w Polsce

Dr Christian Schnell, partner kancelarii Solivan, wziął udział w 1. Międzynarodowym Kongresie: Magazynowanie Energii w Polsce, który odbył się podczas Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland 2016.

więcej
25.08.2016

Mecenas Bartosz Miszkurka wziął udział w programie „Deweloper Radzi”

Mecenas Bartosz Miszkurka wziął udział w kolejnym odcinku programu „Developer Radzi”, który jest praktycznym poradnikiem dla potencjalnych klientów, chcących zawrzeć umowę z deweloperem. W publikacji mecenas wskazuje na prawa wynikające z umowy deweloperskiej oraz radzi w jaki sposób można od niej odstąpić.

więcej
Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.
Nie pokazuj więcej