Strona głównaAktualności

Aktualności

29.06.2016

Dyskusja na temat raportu „Jaka energia będzie napędzać polską gospodarkę?”

Dr Christian Schnell, partner kancelarii Solivan, wziął udział w dyskusji z Panem Andrzejem Piotrowskim, podsekretarz stanu w Ministerstwie Energii, oraz Panią Monika Morawiecka, Dyrektor Zarządzający Obszar Strategii i Współpracy Międzynarodowej w PGE, z okazji prezentowaniu raportu Instytutu Jagiellońskiego pt. „Jaka energia będzie napędzać polską gospodarkę?”. Raport przedstawia aktualną sytuację polskiego sektora energetycznego oraz wskazuje możliwości jego rozwoju.

więcej
17.05.2016

Solivan przygotował analizę stanu obecnego i prognozę wykonania celu OZE 2020

Polska jest już za półmetkiem realizacji zobowiązań wynikających z dyrektywy 2009/28/WE w sprawie promocji energii ze źródeł odnawialnych. Na koniec 2014 roku Polska osiągnęła poziom 11,45% udziału energii ze źródeł odnawialnych w perspektywie 15% w 2020 roku – zgodnie z Krajowym Planem Działań uzgodnionym z UE dokładnie 15,85%. Jednak osiągnięcie minimalnego 15-procentowego celu nie jest tak pewne jak mogłoby się wydawać. Już teraz branża energetyczna stawia pod wielkim znakiem zapytania możliwości rozwoju OZE w trzech rozliczanych przez Unię Europejską sektorach, tj. ciepłownictwie i chłodnictwie, elektroenergetyce i transporcie.

więcej
05.04.2016

AM&FM&PM AWARDS 2016- KONKURS profesjonalistów rynku zarządzania nieruchomościami komercyjnymi

Kancelaria SOLIVAN ma przyjemność poinformować, że Kamil Żurek został uczestnikiem jury konkursu „AM&FM&PM AWARDS 2016”.

więcej
26.10.2015

Konferencja Infrastructure Investors Forum (IIF) Energy & Renewables w Londynie

Kancelaria SOLIVAN ma przyjemność poinformować, że Christian Schnell został zaproszony do wzięcia udziału w roli prelegenta piątej edycji konferencji Infrastructure Investors Forum (IIF) Energy & Renewables.

więcej
26.10.2015

Warsztaty Aukcje w energetyce Dziennika „RZECZYPOSPOLITA”

Christian Schnell, partner kancelarii SOLIVAN, został zaproszony do wygłoszenia prelekcji podczas warsztatów Aukcje w energetyce, które odbędą się w dniach 10-11 grudnia 2015, w Warszawie, w siedzibie Dziennika „Rzeczpospolita” (ul. Prosta 51).

więcej
Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.
Nie pokazuj więcej