Strona głównaZespółPiotr Dziwniel

Piotr Dziwniel

Piotr Dziwniel jest od 2013 roku radcą prawnym przy OIRP w Warszawie. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkołę Prawa Amerykańskiego prowadzoną przez WPiA UW we współpracy z Lewin College of Law przy University of Florida. Przed dołączeniem do Zespołu SOLIVAN pracował w międzynarodowych oraz krajowych kancelariach prawnych specjalizujących się w prawie nieruchomości. 

Piotr Dziwniel specjalizuje się w prawie nieruchomości (w szczególności due diligence oraz przeprowadzaniu transakcji) jak również prawie spółek handlowych i prawie cywilnym. 

Brał udział w wielu transakcjach dotyczących kupna bądź sprzedaży nieruchomości (biurowe, przemysłowe, mieszkaniowe). Świadczył usługi doradcze dla klientów międzynarodowych m.in. funduszy inwestycyjnych oraz deweloperów. Piotr Dziwniel posiada również doświadczenie w sprawach z zakresu prawa budowlanego i zagospodarowania przestrzennego.

 

Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.
Nie pokazuj więcej