Strona głównaZespółAlbert Stankiewicz

Albert Stankiewicz

Albert Stankiewicz jest adwokatem przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowe Studia Prawa Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Warszawskim.

Posiada doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej polskich i zagranicznych przedsiębiorców oraz reprezentowaniu ich w postępowaniach sądowych i administracyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem sporów dotyczących prawa własności intelektualnej oraz ochrony konkurencji. W swojej dotychczasowej praktyce zajmował się także problematyką planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz administracyjnoprawnymi aspektami procesu inwestycyjnego w sektorze budownictwa mieszkalnego i przemysłowego. AlbertStankiewicz uczestniczył także w procesie prywatyzacji przedsiębiorstw państwowych wykonując analizy prawne spółek Skarbu Państwa na zlecenie Ministerstwa Skarbu Państwa.

Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.
Nie pokazuj więcej