Strona głównaZespółOlga Wasilewska

Olga Wasilewska

Olga Wasilewska jest absolwentem Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego. Od 2015 roku odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Przed dołączeniem do kancelarii pracowała jako prawnik w kancelarii specjalizującej się w procedurach środowiskowych i planistycznych. Do kancelarii Solivan dołączyła w 2015 roku.
 
Olga Wasilewska posiada szerokie doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań, w szczególności postępowań środowiskowych na poziomie samorządowym i sądowym. 


Od 2013 r. brała udział w transakcjach dotyczących sprzedaży projektów wiatrowych oraz przeprowadzaniu badań prawnych due diligence. Olga Wasilewska specjalizuje się w kompleksowych aspektach transakcji z zakresu odnawialnych źródeł energii, w tym doradztwie w zakresie fuzji i przejęć, due diligence i joint ventures.

Sektory:

Energetyka
Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.




Nie pokazuj więcej