Strona głównaZespółOlga Wasilewska

Olga Wasilewska

Olga jest związana z kancelarią SOLIVAN od 2015 roku. Przed dołączeniem do kancelarii pracowała jako prawnik w kancelarii specjalizującej się sprawach nieruchomościowych oraz procedurach środowiskowych i planistycznych.

Jest absolwentką Wydziału Prawa Akademii Leona Koźmińskiego. Od 2018 roku jest adwokatem przy ORA w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Akademia Energetyki w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz na kierunku Prawo ochrony środowiska na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego.

Olga specjalizuje się w doradztwie na rzecz podmiotów z sektora odnawialnych źródeł energii. Jej doświadczenie obejmuje kompleksowe doradztwo przy transakcjach z zakresu odnawialnych źródeł energii uwzględniające kwestie procesu inwestycyjnego, regulacyjne oraz korporacyjne. Ponadto posiada bogate doświadczenie z zakresu procedury administracyjnej i sądowo-administracyjnej.

 

Sektory:

Energetyka
Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.
Nie pokazuj więcej