Strona głównaNota prawna

Nota prawna

'SOLIVAN' stanowi nazwę handlową kancelarii Solivan B. Miszkurka, J. Chabocka, Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p. z siedzibą w Warszawie.

‘PONTES the CEE lawyers’ stanowi nazwę handlową następujących kancelarii prawnych: Majerník & Miháliková, s. r. o. Bratislava, Jinga & Asociatii Bucharest, Pontes Budapest, JŠK, advokátní kancelář, s.r.o. Prague, Gugushev & Partners Sofia, Graf Patsch Taucher Rechtsanwaelte Vienna i SOLIVAN.

Nazwa „PONTES” oraz słowa i wyrażenia takie jak „firma”, „kancelaria prawna”, „sieć” lub „praktyka międzynarodowa” są używane wyłącznie dla ułatwienia, co nie oznacza, że wszystkie lub którekolwiek z tych podmiotów tworzą wspólnie spółkę cywilną lub biorą nawzajem odpowiedzialność za czynności lub zaniechania pozostałych podmiotów. Odpowiedzialność prawna z tytułu świadczenia usług na rzecz klientów jest określona w warunkach umowy zlecenia zawartej pomiędzy klientem a SOLIVAN, na których należy polegać przy ustalaniu odpowiedzialności za świadczone usługi.  W przypadku braku jednoznacznej umowy i zgody obydwu zainteresowanych podmiotów, żaden z podmiotów PONTES the CEE lawyers nie ponosi odpowiedzialności za czynności lub zaniechania żadnego innego podmiotu PONTES the CEE lawyers, ani nie jest upoważniony do podejmowania zobowiązań lub zobowiązywania w inny sposób któregokolwiek z pozostałych podmiotów PONTES the CEE lawyers. W celu świadczenia naszych usług możemy się do Państwa zwrócić o przekazanie informacji na Państwa temat  i charakteru proponowanego zlecenia w celu wykrycia ewentualnego konfliktu interesów, sprawdzenia klienta i dla innych celów działając w dobrej wierze. Informacje te mogą obejmować dane personalne i mogą być ujawniane w tych celach dowolnym podmiotom PONTES the CEE lawyers.

 

W niektórych jurysdykcjach, w których prowadzimy działalność jesteśmy zobowiązani do identyfikowania klientów dla celów obowiązujących przepisów dotyczących prania brudnych pieniędzy.  M.in. rodzaj klienta, jego działalność i położenie geograficzne będą decydować o wymaganych dokumentach. O ile to możliwe, uzyskamy te informacje z publicznie dostępnych źródeł, ale w przypadku, gdy informacje te nie są dostępne, będziemy zobowiązani uzyskać je od Państwa.  Informacje przekazane nam w tych celach będą wykorzystywane wyłącznie w takich celach. Możemy dzielić się tymi informacjami z innymi podmiotami PONTES the CEE lawyers. W przypadku, gdy nie będziemy w stanie uzyskać całej niezbędnej dokumentacji w racjonalnym terminie, możemy nie być w stanie działać na Państwa rzecz. Stosujemy polityki i procedury antyłapówkarskie i antykorupcyjne, które obowiązują wszystkich naszych partnerów.  Zabraniają one w sposób szczególny takich kontaktów z urzędnikami administracji rządowej lub samorządowej i innymi urzędnikami w celu nieuczciwego pozyskania lub utrzymania zlecenia lub innej korzyści biznesowej lub w jakimkolwiek nieuczciwym celu. Polityki te zabraniają dokonywania, oferowania lub składania obietnic dokonania płatności lub wręczenia jakichkolwiek wartościowych przedmiotów. Obejmują one także świadczenie usług, wręczanie upominków i składanie ofert rozrywki w jakimkolwiek nieuczciwym celu lub w celu uzyskania korzyści biznesowej. SOLIVAN nie świadczy usług bankowych i przyjmuje środki od klienta wyłącznie w zakresie niezbędnym w celu podjęcia się świadczenia profesjonalnych usług na rzecz naszych klientów.  Proszę zwrócić uwagę, że w celu popełnienia oszustwa, przestępcy mogą podawać się za kogoś z kancelarii SOLIVAN lub PONTES the CEE lawyers.  Zwykle takie oszustwa są popełniane za pośrednictwem fałszywych wiadomości email sugerujących, że możecie Państwo uzyskać korzyść finansową.  Wiadomości często zawierają także linki do rzekomo właściwych stron internetowych. Aby było skuteczne, oszustwo wymaga nawiązania przez Państwa kontaktu z oszustem, poprzez odpowiedź na wiadomość lub kliknięcie w załączony link. W przypadku otrzymania przez Państwa wiadomości tego typu nie należy korespondować z nadawcą.  Bardzo mało prawdopodobne jest, aby pochodziła ona z SOLIVAN lub PONTES the CEE lawyers. 

Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.
Nie pokazuj więcej