Filozofia

SOLIVAN to polska kancelaria prawna nowej generacji o innowacyjnym podejściu do rozwiązań prawno-biznesowych. SOLIVAN to przede wszystkim zespół prawników o doświadczeniu lokalnym i międzynarodowym obsługujących klientów z pięciu uzupełniających się sektorów: nieruchomości komercyjnych, infrastruktury, energetyki, nowych technologii oraz finansowania projektów.

SOLIVAN to nazwa, która pochodzi od celtyckiego zwrotu „O Suileabhain”, co oznacza oko jastrzębia. Sektory, w których się specjalizujemy podlegają daleko idącej reglamentacji prawnej, zarówno na gruncie prawa polskiego jak i europejskiego. Dzięki stałej obserwacji tendencji biznesowych oraz śledzeniu planowanych zmian w obowiązujących przepisach jesteśmy w stanie zagwarantować sukces naszym klientom. W trakcie naszej wieloletniej praktyki zidentyfikowaliśmy potrzebę  podjęcia współpracy interdyscyplinarnej w celu osiągnięcia najwyższej jakości usług.

Kancelaria funkcjonuje w oparciu o najlepsze wzorce zaczerpnięte z krajowych i międzynarodowych kancelarii prawniczych w zakresie doradztwa prawnego, podatkowego i finansowego. W celu osiągnięcia najwyższych standardów usług kancelarię tworzy zespół wybitnych specjalistów współpracujących w różnych sektorach działalności kancelarii.

Kancelaria działa na terenie całego kraju, a także dzięki współpracy z kancelariami międzynarodowymi również w obszarze innych jurysdykcji.

W celu znalezienia najbardziej optymalnego rozwiązania prawnego oraz biznesowego na stałe współpracujemy ze specjalistami z innych dziedzin, takimi jak doradcy podatkowi, doradcy techniczni lub analitycy finansowi.

Nasze podejście jest:

•innowacyjne i proaktywne,

•międzysektorowe i interdyscyplinarne.

 

Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.
Nie pokazuj więcej