Strona głównaSektoryInfrastruktura

Infrastruktura

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej można zauważyć zwiększające się potrzeby Klientów na usługi prawne w sektorze infrastruktury w tym doradztwa w przetargach publicznych oraz przy finansowaniu projektów infrastrukturalnych. Wspieramy naszych Klientów prowadących projekty w zakresie rozwoju i modernizacji infrastruktury transportowej, energetycznej oraz ochrony środowiska. Doradztwo prawne w zakresie projektów infrastrukturalnych jest dla naszej kancelarii jednym z kluczowych sektorów prowadzonej działalności.

Zespół SOLIVAN posiada doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego świadczonego na rzecz Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju, Funduszu UE ISPA oraz Europejskiego Banku Inwestycyjnego w związku z postępowaniami przetargowymi realizowanymi w ramach inwestycji infrastrukturalnych. Członkowie naszego zespołu doskonale znają dokumenty FIDIC oraz procedury związane z ich stosowaniem.

Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.
Nie pokazuj więcej