Strona głównaZespółBartosz Miszkurka

Bartosz Miszkurka

Bartosz Miszkurka jest adwokatem. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowe studia prawnicze na London School of Economics and Political Science (LLM). W latach 1999-2007 zobywał doświadczenie w zespołach Clifford Chance i Linklaters oraz w latach 2008-2012 jako partner zarządzający praktyką nieruchomościową w kancelarii prawniczej zrzeszonej z firmą z Wielkiej Czwórki. Bartosz Miszkurka specjalizuje się w doradztwie na rzecz krajowych i zagranicznych podmiotów prowadzących działalność inwestycyjną w sektorze nieruchomości handlowych, biurowych, magazynowych, przemysłowych, logistycznych oraz mieszkaniowych i rolnych.

Posiada szerokie doświadczenie w administracyjnych i sądowych aspektach postępowań związanych z zagospodarowaniem przestrzennym nieruchomości, uzyskiwaniem pozwoleń na budowę i innych niezbędnych w procesie budowlanym decyzji i zezwoleń.

Dysponuje także szeroką praktyką w doradztwie prawnym dla firm z sektora IT świadczących usługi na rzecz inwestorów z sektora nieruchomości.

 

Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.
Nie pokazuj więcej