Karolina Miara

Radca prawny Karolina Miara, wykonuje zawód od 2003r. Poza specjalizacją w sprawach cywilnych, rodzinnych, prawa pracy Karolina Miara posiada szczególne doświadczenie w sprawach ubezpieczeń społecznych. Jest autorem licznych komentarzy i opinii z zakresu prawa ubezpieczeń społecznych publikowanych na łamach Gazety Prawnej. Z uwagi na świadczenie obsługi prawnej na rzecz banków, Karolina Miara wykazuje się znajomością funkcjonowania banków dzięki czemu jest w stanie zagwarantować Klientom rzetelną pomoc w sprawach związanych z umowami kredytowymi, upadłością konsumencką.

Poza praktyką indywidualną, Karolina Miara zdobywała doświadczenie zawodowe współpracując z podmiotami takimi jak UNIQA TU S.A., Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. (obecnie T-Mobile), Euro Bank S.A. czy Ernst &Young Law Tałasiewicz i Wspólnicy sp. k.

 

Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.




Nie pokazuj więcej