Strona głównaZespółdr Dorota Fiedorow

dr Dorota Fiedorow

Dorota Fiedorow jest adwokatem specjalizującym się w doradztwie prawnym z zakresu nieruchomości oraz obsługi korporacyjnej. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców uzyskane w polskich kancelariach prawnych, a także w międzynarodowej korporacji nieruchomościowej, gdzie doradzała jako prawnik wewnętrzny. 

W zakresie spraw korporacyjnych Dorota Fiedorow zajmowała się m.in. zakładaniem i likwidacją spółek, procesem połączenia i podziału spółek, sprzedażą udziałów, sprawami rejestrowymi oraz bieżącą obsługą prawną w ramach codziennego funkcjonowania spółki. Doradzała również w zakresie m.in. najmów i komercjalizacji centrów handlowych i logistycznych, powierzchni biurowych, obsługi procesu budowlanego, w tym inwestycji mieszkaniowych, centrów handlowych oraz powierzchni biurowych, nabycia i sprzedaży nieruchomości oraz bieżącej obsługi centrów handlowych.

Dorota Fiedorow uzyskała tytuł magistra prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła także podyplomowe studia w Instytucie Asser w Hadze w Holandii w zakresie międzynarodowego prawa handlowego, prawa Unii Europejskiej i międzynarodowego arbitrażu handlowego. W 2010 roku Dorota Fiedorow obroniła pracę doktorską na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i uzyskała stopień doktora prawa. Promotorem pracy doktorskiej pani Doroty Fiedorow był Prof. dr hab. Cezary Mik, a temat dotyczył ”Własności w prawie Unii Europejskiej.”

 

Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.
Nie pokazuj więcej