Kamil Żurek

Kamil Żurek jest radcą prawnym zajmującym się prawem nieruchomości oraz prawem spółek. Jest absolwentem Wydziału Prawa na Uniwersytecie Śląskim. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego na rzecz polskich i zagranicznych  podmiotów działających na rynku nieruchomości.

Pracował przy licznych inwestycjach obejmujących między innymi projekty deweloperskie, budowę i komercjalizację centrów handlowych, budowę centrów logistycznych, budowę elektrowni wiatrowych, oraz projekty infrastrukturalne.

Kamil Żurek uczestniczył w licznych procesach restrukturyzacyjnych grup kapitałowych,  w których razem z doradcami podatkowymi doradzał klientom przy tworzeniu optymalnych struktur kapitałowych, w tym struktur międzynarodowych. Kamil Żurek posiada także znaczące doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego w związku z finansowaniem transakcji nieruchomościowych oraz projektów infrastrukturalnych ze środków Unii Europejskiej oraz międzynarodowych instytucji finansowych.

 

Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.
Nie pokazuj więcej