Dariusz Zboch

  • Telefon: 22 209 55 13

  • Języki: angielski, francuski i rosyjski

  • e-mail: dzboch@solivan.pl

Dariusz Zboch jest radcą prawnym posiadającym ponad 10 letnie doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz klientów z branży nieruchomości oraz energetyki.

Dariusz Zboch zdobył bogate doświadczenie w projektach związanych z budową autostrad, centrów handlowych oraz biurowców, będąc zaangażowanym  w negocjacje umów na budowę i eksploatację autostrad, umów na budowę i rozbudowę centrów handlowych, umów na modernizację obiektów biurowych oraz prowadzenie negocjacji umów najmu z wiodącymi najemcami obiektów handlowych.

Dariusz Zboch specjalizuje się ponadto w doradztwie przy projektach związanych z energetyką odnawialną (badanie stanu prawnego nieruchomości, zabezpieczenie gruntu, negocjacje umów dotyczących korzystania z gruntu, obsługa transakcji kupna-sprzedaży inwestycji, bieżąca obsługa prawna funkcjonującej inwestycji), występował również jako wykładowca na szkoleniach poświęconym zagadnieniom z zakresu rynku energii (służebność przesyłu, morskie farmy wiatrowe jako inwestycje przyszłości) oraz rynku gazu (wirtualny punkt poboru gazu, perspektywy polskiego rynku gazu w świetle obliga giełdowego, strategie negocjacji umów gazowych).

Dariusz Zboch pracował dla firm doradczych z Wielkiej Czwórki, gdzie zajmował się doradztwem prawnym i biznesowym.

 

Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.
Nie pokazuj więcej