Strona głównaAktualności

Aktualności

25.04.2019

SOLIVAN doradzała niemieckiemu deweloperowi WKN

Kancelaria SOLIVAN, należąca do sieci Pontes The CEE Lawyers, doradzała niemieckiemu deweloperowi WKN przy sprzedaży polskich farm wiatrowych "Barwice" i "Jasna"

więcej
21.01.2019

Konferencja TOR Akademia 2019 II Edycja

W dniu 23 stycznia 2019 roku odbędzie się II edycja warsztatów "Harmonogram i roszczenia czasowe w kontraktach budowlanych".

więcej
20.09.2018

Christian Schnell na IV Kongresie Energetycznym Fundacji DISE

Christian Schnell występował na temat „Energetyka OZE – potencjał i warunki rozwoju w Polsce z odbywającej się w ramach IV Kongresu Energetycznego DISE we Wrocławiu.

więcej
29.03.2018

Spór między URE a resortem energii szkodzi przedsiębiorcom

Jeśli odnawialne źródła mają się rozwijać, to potrzebują dostępu do finansowania. Banki nie będą zaś kredytować inwestycji bez przejrzystego i pewnego systemu prawnego, o który muszą zadbać urzędnicy.

więcej
10.03.2018

Bruksela przedstawiła nowy miks energetyczny Polski do 2030 10 marca 2018 Udostępnij (54) Udostępnij Udostępnij Drukuj

Komisja Europejska przedstawiła zrewidowany scenariuszu miksu energetycznego Polski na rok 2030. Został on opracowany przez IRENA, międzynarodową agencję odnawialnych źródeł energii. Bazuje na pierwotnym scenariuszu PRIMES przedstawionym w lipcu 2016 r. z tym, że udział niesterowalnych źródeł OZE uległ w nim znacznemu zwiększeniu. Tym razem głównym uzasadnieniem dla zmian nie była polityka klimatyczna.

więcej
Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.
Nie pokazuj więcej