Strona głównaAktualnościKonferencja TOR Akademia 2018

Konferencja TOR Akademia 2018  02.10.2018

W dniu 13 listopada 2018 roku odbędą się warsztaty "Harmonogram i roszczenia czasowe w kontraktach budowlanych".

Warsztaty zrealizowane w ramach projektu TOR Akademia poświęcone są zagadnieniom związanym m. in. z harmonogramem, opóźnieniami i roszczeniami czasowymi w kontraktach dotyczących inwestycji infrastrukturalnych. Prowadzący przedstawią je zarówno od strony prawa, jak i praktyki inżynierskiej i budowlanej, w tym polskiej i międzynarodowej. Na szkoleniu omówią zagadnienia istotne z punktu widzenia dobrych standardów realizacji inwestycji, w tym przede wszystkim warunki FIDIC z 1999 i 2017 r., a także międzynarodowe wytyczne poświęcone problematyce zarządzania czasem na projektach infrastrukturalnych. Tematyka szkolenia stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie rynku i porusza zagadnienia dotychczas rzadko omawiane.

Szkolenie jest skierowane do wszystkich osób zaangażowanych w proces inwestycyjny i zarządzanie kontraktami budowlanymi, od zamawiających, deweloperów i wykonawców, inżynierów i menedżerów kontraktu, architektów, projektantów, podwykonawców, po doradców technicznych, prawnych i biznesowych współpracujących ze spółkami z sektora infrastruktury.

 

Więcej informacji: https://www.tor-konferencje.pl/wydarzenia/warsztat/harmonogram-i-roszczenia-czasowe-w-kontraktach-budowlanych-618.html

Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.
Nie pokazuj więcej